«    Серпень 2013    »

Зі святом Дня Незалежності України!

Шановні жителі Менщини!

Щиро і сердечно вітаємо вас з наступаючими найголовнішими державними святами - Днем Державного Прапора України та 22-ю річницею незалежності України! У серцях народу блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього - обов’язок кожного з нас, усього народу.

Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі.

Будемо ж у праці невтомні, у мріях єдині, у виборі шляху мудрі!

Усім нам і рідній Менщині – окрилених буднів, радісних свят і сонячної долі.

Голова районної ради

В.М.Невжинський

Голова районної державної адміністрації

А.В.Соломко

Урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України

Сьогодні в Україні святкують День Державного Прапора України. Указ «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України», було підписано 23 серпня 2004 року Президентом України.

У місті Мена на майданчику біля Центру культури і дозвілля молоді була проведена урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. У заході взяли участь керівники району, громадськість, учнівська молодь та їх батьки. Після підняття Державного Прапора України відбулась урочиста акція "Я громадянин України". Для вручення паспортів дев’ятьом кращим громадянам Менщини, що мають успіхи у навчанні, спорті, беруть активну участь у громадському житті шкіл, були запрошені голова районної ради Володимир Невжинський та голова райдержадміністрації Анатолій Соломко.