«    Листопад 2013    »

15 листопада у Менському районі відбулися святкові заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

З вітальним словом до присутніх звернулися:

заступник голови Менської райдержадміністрації, начальник управління агропромислового розвитку Павло Олександрович Терентієв,

голова Менської районної державної адміністрації Анатолій Віталійович Соломко,

голова Менської районної ради Володимир Михайлович. Невжинський,

голова профспілкової організації працівників агропромислового комплексу району Раїса Віталіївна Цибух.

Кращим працівникам агропромислового комплексу вручено Почесні грамоти та відзнаки.

З вітальним словом від народного депутата України Олега Ляшка до присутніх звернувся його помічник-консультант Василь Євгенійович Волошко. Вручив п'яти працівникам сільськогосподарської галузі району Подяки народного депутата України.

Для присутніх працівниками районного будинку культури буда підготовлена концертна програма.

З Днем працівника сільського господарства

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом та з нагоди завершення сільськогосподарського року, який приніс для багатьох із Вас вагомі здобутки.

Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

Нинішнього року трудівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, переробних комплексів, фермери доклали немало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва району.