«    Грудень 2013    »

Урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні

6 грудня в залі засідань районної ради відбулися урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні. На збори були запрошені:

• Депутати Менської районної ради

• Депутати Чернігівської обласної ради, обрані від Менського району

• Заступники голови, керівники структурних підрозділів та спеціалісти Менської районної державної адміністрації

• Міський, селищні, сільські голови

• Працівники виконавчого апарату Менської районної ради

• Представники засобів масової інформації

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся голова районної ради Володимир Михайлович Невжинський, який відмітив, що за роки незалежності України у місцевому самоврядуванні, без сумніву, зроблено чимало, але далеко не все. Залишається ще дуже багато невирішених питань і проблем, які сьогодні стримують розвиток місцевого самоврядування, гальмують соціальний та економічний прогрес територіальних громад.

Щиро подякував усім, хто натхненною творчою працею примножує здобутки попередніх поколінь: сільським, селищним, міським головам, депутатам районної ради, депутатам місцевих рад, працівникам районної державної адміністрацій, керівникам територіальних органів виконавчої влади, усім, хто причетний до вирішення проблем територіальних громад нашого краю!

Вітання голови районної ради Володимира Невжинського до Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування району, депутати місцевих рад!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята - Дня місцевого самоврядування. Саме через органи місцевого самоврядування громадяни реалізують право брати участь у вирішенні питань розвитку своїх територій. Саме місцеве самоврядування дає можливість громадянам реалізувати своє право жити в правовій, демократичній державі, захищати свої інтереси. На органи місцевого самоврядування покладається велика відповідальність за соціальний та економічний розвиток територій, за благополуччя громад.

То ж нехай сьогоднішнє свято об’єднає нас у спільному бажанні і прагненні зробити життя кращим, додасть нам усім впевненості у завтрашньому дні, приведе до порозуміння та єдності задля достойного життя, дасть сил і наснаги на добрі і корисні справи.

Від усього серця бажаю усім, хто працює на благо людей, громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров'я, нових здобутків, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє Менщини та України.

З глибокою повагою

Голова районної ради                                               Володимир Невжинський