«    Квітень 2014    »

25 квітня відбулося пленарне засідання двадцять першої сесії районної ради

25 квітня 2014 року відбулось пленарне засідання чергової, двадцять першої, сесії районної ради шостого скликання. На початку пленарного засідання присутні вшанували пам’ять померлого депутата районної ради, обраного від Менської районної організації Соціалістичної партії України, Булавка Віктора Михайловича, хвилиною мовчання.

Потім голова районної організації спілки воїнів-афганців Пустовойт М.І. вручив почесні пам’ятні нагороди «За благодійність» голові фермерського господарства «Погребний», депутату районної ради Погребному Ю.П., настоятелю свято-Троїцької церкви Томишину В.М., та голові фермерського господарства Ковбасі Ю.О.

Депутат районної ради Кіндер В.М. виступив з інформацією про відкликання своєї заяви про дострокове складення повноважень депутат районної ради, що була подана на минулій сесії районної ради.

Голова районної територіальної виборчої комісії Мороз Т.О. оголосила постанову Менської районної виборчої комісії від 15.03.2014 № 54 «Про реєстрацію депутата районної ради», відповідно до якої, визнано обраною та зареєстровано депутатом районної ради Підлипську Т.М., (обрану по багатомандатному виборчому округу від Менської районної організації ВО «Батьківщина»).

Першим питанням пленарного засідання сесії стало питання "Інформація прокурора Менського району та начальника Менського РВ УМВС України в Чернігівській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Менського району." З інформацією по даному питанню виступили Карапута А.А., прокурор Менської районної прокуратури та Гаврись О.М. - заступник начальника Менського РВ УМВС в Чернігівській області.

Із запитаннями до Гаврися О.М. звернулися депутати районної ради Москалький В.М., Тимощенко М.І., Локнистенський сільський голова Кручко В.А. та член громадської ради при райдержадміністрації Білий В.П.