«    Серпень 2014    »

Вітання очільників району до Дня Незалежності

Шановні жителі Менщини!

Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора та 23-ю річницею незалежності України!

Нині наша держава проходить найважче випробування на єдність та територіальну цілісність. Українська земля має процвітати, а не омиватися кров’ю та сльозима. Сьогодні, як ніколи, потрібно об’єднати зусилля задля порозуміння у суспільстві, успішного розвитку країни та щасливого майбутнього нинішніх та прийдешніх поколінь.

Зичимо всім міцного здоров’я, добробуту та затишку в родинах, а головне – миру і спокою в державі.

Голова районної ради                                     В.М.Невжинський

Голова районної державної адміністрації        О.П.Мисник

21 серпня в конференц-залі обласної ради відбулася нарада з обговорення питань впровадження положень Закону України «Про співробітництво територіальних громад», під час якої керівниками органів представницької влади Бахмацького, Варвинського, Городнянського, Ічнянського, Ніжинського, Семенівського та Сосницького районів презентовано проекти співробітництва. Організаторами заходу виступили: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Програма Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» та проект ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ».

21 серпня 2014 року відбулося розширене засідання Колегії облдержадміністрації.

Розширене засідання Колегії облдержадміністрації, яке провів голова облдержадміністрації Володимир Івашко, розглянула підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку, бюджету області за перше півріччя 2014 року, стан підготовки навчальних закладів області до нового навчального року низку інших питань.

Сьогодні завдання органів виконавчої влади – не допустити різкого погіршення економічної ситуації в області - таку думку озвучив очільник області Володимир Івашко під час підбиття підсумків соціально-економічного розвитку області за перше півріччя.