«    Листопад 2014    »

Вшанування хліборобів Менщини

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

14 листопада у Менському районі відбулися святкові заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства. Людей хліборобської праці щиро і сердечно вітали голова районної державної дміністрації Олександр Мисник, голова районної ради Володимир Невжинський, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Григорій Слобода, голова районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Раїса Цицух.

Шановні трудівники села!

Щиро вітаємо вас із Днем працівників сільського господарства.

Ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу - працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя.

У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу. Бажаємо всім сільським трудівникам Менщини миру, щастя, добробуту і достатку. Хай щедрим ужинком колоситься ваша нива та здоровими зростають хліборобські династії.

Голова районної ради                                      Володимир Невжинський

Голова районної державної адміністрації         Олександр Мисник