«    Січень 2015    »

З соборністю в думці, з єдиною Україною в серці...

Із нагоди Дня Соборності України, 96-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня у Менському районі пройшло ряд заходів.

Голова районної ради Володимир Невжинський, голова райдержадміністрації Олександр Мисник, міський голова Федір Фесюн, керівники району та міста, представники громадськості поклали квіти до пам`ятника Т.Г.Шевченка. Працівники відділу культури та туризму райдержадміністрації підготували невеличку літературну тематичну композицію.

З нагоди держаного свята у загальноосвітніх закладах району на уроках української літератури та історії проведено лекції та уроки мужності з питання історичного та політичного значення Акта Злуки УНР та ЗУНР; у районній центральній бібліотеці та бібліотеках-філіях відкриті книжкові виставки «І обнялися береги одного, вічного народу!» та викладки «Соборність - символ боротьби за волю».

В обласній раді обговорено проблемні питання децентралізації державного і місцевих бюджетів в 2015 році

20 січня голова обласної ради Микола Звєрєв разом із в. о. голови обласної держадміністрації Сергійом Журманом та заступникои голови обласної ради Валентином Мельничуком провів розширене засідання обласної асоціації органів місцевого самоврядування «Ради Чернігівщини» та Консультативно-дорадчої ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради. На ньому були обговорені проблемні питання децентралізації державного і місцевих бюджетів в 2015 році та необхідності удосконалення бюджетного та податкового законодавства.

Від Менського району в роботі засідання взяли участь голова районної ради Володимир Невжинський, Менський міський голова Федір Фесюн, голова районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Макошинський селищний голова Валерій Кравцов.