«    Лютий 2015    »

03 лютого 2015 року в місті Мена оголошено День жалоби

03 лютого 2015 року відповідно до розпорядження Менського міського голови в місті Мена оголошено День жалоби.

Під час проведення антитерористичної операції, житель міста Мена, боєць добровольчого батальйону «Айдар» Жеребило Вадим Володимирович віддав своє життя за незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

З метою вшанування його пам’яті та пам’яті всіх учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи України, та пам’яті мирних жителів, які стали жертвами терористів на Сході України, на будівлях підприємств, установ, організацій міста Мена Чернігівської області необхідно приспустити Державний Прапор України та прапор міста. Розпорядженням міського голови рекомендовано підприємствам, установам, організаціям міста незалежно від форм власності та господарювання 03 лютого 2015 року обмежити використання музики та проведення розважальних заходів. О 14:00 год. - вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

«Закінчилися святки. «Фієсті» – двадцятка!»

31 січня 2015 року зразковий хореографічно-цирковий колектив «Фієста» Менського районного центру дитячої та юнацької творчості святкував 20-річний ювілей.

З цієї нагоди в районному Будинку культури відбувся святковий концерт, у якому, крім ювіляра, брали участь кращі самодіяльні колективи Менщини, творчі колективи обласного центру та інших районів Чернігівщини.

Вітали «Фієсту» народний депутат України Валерій Давиденко, голова районної ради Володимир Невжинський, заступник голови райдержадміністрації Павло Терентієв, начальник відділу освіти Леонід Литовченко, представники французької благодійної асоціації «Люба Лор Україна», представники Управління освіти і науки Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва та багато інших гостей.

Посол Латвії зустрілася із сім’ями та дітьми чернігівських героїв

31 січня на запрошення голови обласної ради Миколи Звєрєва в Чернігові перебувала Надзвичайний і Повноважний посол Латвійської Республіки в Україні Аргіте Даудзе. В ході її візиту в обласній раді відбулася зустріч із сім'ями та дітьми військовослужбовців, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

Відкриваючи захід, Микола Звєрєв щиро привітав його учасників – дівчаток і хлопчиків, їх матерів і бабусь, які прибули до Чернігова з усіх куточків області. Він також щиро подякував очільнику Латвійської амбасади в Україні за зустріч, соціальну підтримку та увагу, яку вона приділяє проблемним питанням життєдіяльності Чернігово-Сіверського краю.