«    Червень 2015    »

Менська міжрайонна виконавча дирекція Фонду інформує про страхувальників

Станом на 1 травня 2015 року в Менській міжрайонній виконавчій дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на обліку перебуває 1092 страхувальників, у тому числі 629 – юридичних осіб, 374 – страхувальники, які мають найманих працівників, 12 – відокремлений підрозділ без права юридичної особи, 3 – юридичні особи, розрахунки з оплати праці яких проводиться централізованою бухгалтерією та 74 – особи, що уклали договори про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Взято на облік 19 страхувальників, в тому числі: 8 – юридичних осіб; 8 – фізичних осіб-підприємців, які мають найманих працівників; 3 – фізичних осіб-підприємців, що уклали договори про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування;

Троїцький ярмарок

Що боже, ты мій Господе! Чого нема на тій ярмарці! Колеса, скло, дьоготь, тютюн, ремінь, цибуля, крамарі всякі... так, що хоч би у кишені було рублів и з тридцять, то и тоді б не закупив всієї ярмарки.

Так писав Гоголь про Сорочинську ярмарку, так святкувала Менщина свято Трійці, проводячи вже втринадцяте традиційний Троїцький ярмарок.

Працівниками бібліотеки були підготовлені виставка-інсталяція «Я люблю Мену», тематичні «фотосушки» фоторобіт жителів Менщини на теми: «Мена: стародавня і сучасна», «Природа та визначні місця Менщини», «Молодь Менщини», «Діти Менщини».

На площі міста відбулася урочиста хода обрядового дійства, кращих спортсменів району, учасників конкурсів «Парад вишиванок» та «Конкурс вінків». Проводились конкурси вареників та кращих садиб.

На Менщині відбулися Випускні вечори

У “шкільному житті” школяра відбувається багато різних подій, і лише один раз буває Випускний Бал. Цей день є найважливішим в житті кожного випускника, тому що починається нове життя, попереду багато нового та незвіданого.

30 травня попрощались з рідною школою ім. Шевченка 63 її випускники, а в день Святої Трійці атестати отримали 49 випускників районної гімназії. Цього року 10 менян стало “золотими медалістами”.

В рамках святкування випускників вітали керівники районної та міської влади, відділу освіти, а також освітяни, батьки, гості.

Свято Останнього дзвоника

29 травня 2015 року у всіх школах Менського району відбулося свято Останнього дзвоника. Директори шкіл згадували здобутки 2014-2015 навчального року, нагороджували переможців олімпіад та кращих спортсменів, вручали грамоти відмінникам.

Щирі побажання випускникам 2015 року і всім учням адресували представники районноїї ради та райдержадміністрації, голови виконкомів місцевих рад, перші вчителі та батьки. Випускники поетичними рядками та піснями дякували своїх наставників за щасливі шкільні роки та безтурботне дитинство.