«    Жовтень 2015    »

14 жовтня - День захисника України!

Це одне з найважливіших свят, коли ми віддаємо шану тим, хто відстоював і відстоює свободу і територіальну цілісність нашої держави у часи найважчих випробувань.

Воно символізує нерозривність ратних традицій, нероздільність зв’язку між всіма, хто причетний до високого звання захисника України: від вкритих сивиною фронтовиків Другої світової війни, до військовослужбовців Збройних Сил України, які відстоюють суверенітет країни у наш час.

Окремо висловлюємо подяку родинам загиблих воїнів антитерористичної операції за виховання справжніх патріотів та героїв України.

Зичимо усім міцного здоров’я, щастя, добробуту та оптимізму у подоланні будь-яких перешкод на шляху до миру в Україні.

З повагою і гордістю до захисників України

На виконання Указу Президента України № 497 «Про відзначення у 2015 році Дня захисника України» та з метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, у Менському районі пройшло ряд заходів.

До обеліска Слави вшанувати захисників України прийшли керівництво району та міста, представники установ, організацій, ветерани та громадськість. Вони поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували всіх, хто боровся за свободу Україну в різні часи її історії.

Представники влади та військкомату відвідали також місця поховання семи загиблих учасників антитерористичної операції на сході України, поклали на могили квіти.

У форматі круглого столу відбулася зустріч із захисниками України

З метою обговорення та безумовного виконання на районному рівні законодавства щодо забезпечення соціального захисту учасників бойових дій 13 жовтня у райдержадміністрації відбувся круглий стіл.

У заході взяли участь голова районної ради Володимир Невжинський, голова райдержадміністрації Олександр Мисник, міський голова Федір Фесюн, військовий комісар Віктор Павлюк, керівники та спеціалісти окремих управлінь та відділів, які причетні до надання соціальних послуг, представники громадських організацій: Другої світової війни, воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО.