«    Жовтень 2015    »

Шановні працівники та ветерани соціальної сфери!

Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем працівника соціальної сфери.

Вашу чуйність, доброзичливість і увагу постійно відчувають найширші верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена високого гуманізму та милосердя. За це вам шана і повага в народі.

Нехай вистачає вам снаги, душевного тепла, витримки та професіоналізму у справі поліпшення добробуту жителів району та соціального захисту тих, хто його потребує.

Праця, сповнена високим гуманізмом та милосердям

З нагоди Дня працівника соціальної сфери голова районної ради Володимир Невжинський nf голова районної державної адміністрації Олександр Мисник провели зустріч із соціальними працівниками Менщини.

Під час офіційних привітань від очільників району лунали слова вдячності працівникам галузі соціальної сфери, які щодня опікуються людьми похилого віку, пенсіонерами та інвалідами, дітьми-сиротами, малозабезпеченими та багатодітними сім’ями, безробітними громадянами. Керівники району щиро бажали присутнім та їх колегам душевного тепла, витримки та професіоналізму у справі поліпшення добробуту жителів району та соціального захисту тих, хто його потребує та подальших успіхів у благородній роботі.

Районна організація ветеранів України звітувала про свою роботу

29 жовтня в приміщенні районної Будинку культури відбулася звітно-виборна конференція Менської районної організації ветеранів України. Окрім делегатів та ветеранського активу, в роботі конференції взяли участь голова районної ради Володимир Невжинський, голова районної державної адміністрації Олександр Мисник, перший заступник голови Чернігівської обласної ради ветеранів, керівники територіальних громад, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники установ та організацій району.