«    Лютий 2016    »

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Менського районного управління юстиції у Чернігівській області повідомляє, що з 20 листопада 2015 року Міністерством юстиції України запроваджено електронний сервіс з проставлення апостилю на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України.

З вересня 2015 року стартував проект подання заяв з реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет

Віднині подати документи до ДРАЦСу можна як у звичному паперовому форматі, так і он-лайн, не виходячи з дому.

З метою оптимізації процесу надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та створення сприятливих умов для їх отримання Міністерством юстиції 9 липня 2015р. затверджено наказ Про запровадження пілотного проекту щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет та Порядок розгляду відділами державної реєстрації актів цивільного стану – учасниками пілотного проекту заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, що подані через мережу Інтернет. Насамперед необхідно зазначити, що на даний момент проект є пілотним. Відділи до яких можливо подати заяви знаходяться у Переліку відділів ДРАЦС – учасників пілотного проекту.

Підведено підсумки роботи за 2015 рік

До завершення заходів, пов'язаних з утворенням Фонду соціального страхування України та його робочих органів, Менська виконавча дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності продовжує працювати над актуальними питаннями у сфері соціального страхування.

В дирекції станом на 1 січня 2016 року на обліку перебувало 1129 страхувальників Менського та Сосницького районів. За результатами роботи минулого року взято на облік 96 страхувальників, знято з обліку 53. Кожен працюючий, із заробітної плати якого сплачується єдиний соціальний внесок, має право на отримання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду.