«    Березень 2016    »

18 березня відбулися загальні збори громадян с.Жовтневе

18 березня 2016 року в приміщенні сільського будинку культури відбулися загальні збори громадян за місцем проживання с.Жовтневе. На зборах були присутні близько 90 жителів громади.

Із звітом про проведену сільською радою в 2015 році роботу виступив сільський голова Биндюк Г.М.

Також перед присутніми виступив Багмут В.М., директор ДП «Зернятко».

ВАЖЛИВО!!! До уваги депутатів районної ради сьомого та шостого скликань

Автор: Олексій Люшин 21-03-2016, 11:03 Розділ: ---

Щодо проходження фінансового контролю, відповідно до Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції"

З Днем народження, Чернігівське земляцтво!

22 березня 1996 року в місті Києві, у будинку Національної спілки письменників України зібралося вихідці з Чернігівщини. Під головуванням письменника, уродженця с.Вертіївка Ніжинського району, відбулись перші установчі збори київських чернігівців. У цей день було утворено товариство «Чернігівське земляцтво» у м.Києві: затверджено Статут товариства, прийнято Кодекс честі Чернігівського земляцтва, обрано раду та Ревізійну комісію товариства.

Як оплатити листок непрацездатності у випадку госпіталізації працівника після закінчення робочого дня?

Розглянемо умовний приклад: тимчасова непрацездатність у застрахованої особи настала 15.02.2016р., після закінчення робочого дня, за який їй нараховано заробітну плату.

Відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності.

За рахунок коштів Фонду допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним випадком на виробництві та професійним захворюванням, виплачується починаючи з шостого дня непрацездатності за весь період до відновлення працездатності або до встановлення медико-соціальною експертною комісією інвалідності (встановлення іншої групи, підтвердження раніше встановленої групи інвалідності).

В області визначено об’єкти для першочергового фінансування

17 березня в Чернігівській обласній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Леоніда Сахневича відбулося чергове засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році.

Враховуючи рекомендації Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, в області визначено такі основні пріоритети спрямування коштів: введення в експлуатацію значущих об’єктів соціальної інфраструктури, здійснення заходів з теплореновації, здійснення заходів з енергозбереження щодо заміщення споживання природного газу у сфері теплопостачання, забезпечення стабільного водопостачання населених пунктів питною водою, а також забезпечення введення в експлуатацію незавершених будівництвом об’єктів.