«    Травень 2016    »

На Менщині відбулися випускні вечори

30 та 31 травня 2016 року у всіх загальноосвітніх школах Менського району звучить випускний вальс. Навіть примхи погоди і її щедрі зливи не змінюють настрою випускників. Це свято увібрало в себе і сум прощання з безтурботним шкільним життям, і радість зустрічі з майбутнім.

Попереду у випускників – важливий вибір їхнього життя. Відпливаючи від берегу дитинства, вони пристають до іншого – берегу дорослого життя. І цей шлях не завжди легкий, але скільки прекрасного є на ньому: успіхи, надія, кохання, друзі.

Свято Останнього дзвоника

27 травня 2016 року у всіх загальноосвітніх школах Менського району відбулося свято Останнього дзвоника. Традиційно щороку він сповіщає про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул. Країна Знань перегорнула ще одну сторінку освітянського літопису. Упродовж цього навчального року учні загальноосвітніх шкіл району припадали до цілющих джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони живої та неживої природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності. У рідних школах міцніли й гартувалися душі громадян цієї Країни - і безтурботних першокласників, і замріяних у майбутнє випускників. Цей час іще більше посріблив скроні педагогів, але й зміцнив береги невичерпного моря доброти та сердечного тепла, що випромінюють учительські очі.

30 травня 2016 року у районній раді відбулось засідання Президії Менської районної організації ветеранів України. У засідання Президії взяв участь голова районної ради Олександр Мисник.

Під час засідання члени Президії заслухали інформацію про діяльність Макошинської первинної ветеранської організації, що одноголосно була визнана кращою у районі. Керівник первинної організації Лідія Юріївна Обловатна розповіла про здобутки організації та плани на майбутнє.

Випускникам 2016 року!

Настав той день, коли ви, немов пташенята, стаєте на крила, щоб злетіти у вись. Попереду — невідомість, загадкове майбутнє. Позаду — тихий берег дитинства, до якого ще не раз захочеться повернутися. Ще кілька тижнів у вас будуть безтурботними і не до кінця зрозумілими, що зараз діється у житті… Хоча до цього ви йшли 11 шкільних років.

Дорогі випускники!

Ви вирушаєте у життєву подорож. Це нелегкий шлях, на якому може бути безліч пасток. І тому в кожного з вас за плечима має бути певний багаж...

Перше, що ви маєте захопити із собою в дорогу, — це знання. Беріть їх у максимальній кількості.