«    Липень 2016    »

Засідання провели голова районної державної адміністрації Валерій Щукін та голова районної ради Олександр Мисник.

Основним питанням порядку денного засідання робочої групи було питання активізації роботи з реалізації на теренах району реформи місцевого самоврядування щодо об’єднання територіальних громад.

Під час обговорення питання Валерій Щукін озвучив стан справ у районі з даного питання.: Зокрема, назвав місцеві ради, в яких завершено громадське обговорення та прийнято рішення про надання згоди на об`єднання: Менська міська рада, Березнянська селищна рада, Блистівська сільська рада (до Менської міської ради), Куковицька сільська рада (до Менської міської ради), Осьмаківська сільська рада (до Менської міської ради), Ушнянська сільська рада (до Менської міської ради), Слобідська сільська рада (до Менської міської ради).

27 липня 2016 року голова районної ради Олександр Мисник взяв участь у роботі Колегії районної державної адміністрації

Перед початком засідання голова районної ради Олександр Мисник та голова райдержадміністрації Валерій Щукін вручили почесні грамоти колективам територіальних громад за активну участь у проведенні Троїцького ярмарку.

Питаннями, що виносились на розгляд Колегії , були:

1.Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку району за І півріччя 2016 року.

2. Про стан надання медичної допомоги сільському населенню району.

3. Про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених законами України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, власними рішеннями, доступу до публічної інформації, реагування на звернення, запити депутатів усіх рівнів та роботи із зверненнями громадян за підсумками І півріччя 2016 року.

4. Про дотримання антикорупційного законодавства в структурних підрозділах районної державної адміністрації..