«    Вересень 2016    »

Відбулося пленарне засідання 5 сесії районної ради сьомого скликання

29 вересня 2016 року відбулося пленарне засідання п’ятої сесії районної ради сьомого скликання.

Основним питанням порядку денного сесії був звіт голови районної ради. У своєму звіті голова відобразив діяльність районної ради та створених нею органів – Президії та постійних комісій, депутатів, виконавчого апарату. Акцентував увагу на проектах, що реалізуються сьогодні в районі. Зокрема, повідомив, що за кошти субвенції з Державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій здійснюється:

1) реконструкція теплотраси для Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст;

2) реконструкція котельні із встановленням твердопаливних котлів для Дягівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

3) реконструкція фасадів (із заміною вікон) Синявської ЗОШ І-ІІІ ст.;

4) реконструкція системи опалення, вентиляції та даху Макошинського ДНЗ «Сонечко».

ЗРОБИ ТАК, ЩОБ ТОБОЮ ПИШАЛИСЯ!

Нещодавно районний центр зайнятості відвідав начальник групи з добору Окремого регіонального центру комплектування у Чернігівській області офіцер Державної прикордонної служби Тарас Курило. Він також побував у школі ім. Т.Г.Шевченка та районній гімназії, де поспілкувався з випускниками.

Під час зустрічі з директором районного центру зайнятості він розповів про проведення добору чоловіків та жінок віком від 18 до 40 років на військову службу за контрактом у Державну прикордонну службу.

У Мені презентували роботодавця з Корюківки - ТОВ «ЕТАЛОН - ЛІС»

У пошуку працівників для виготовлення меблевої продукції до Менського районного центру зайнятості звернулося підприємство ТОВ «ЕТАЛОН – ЛІС», яке розташоване у м. Корюківка.

27 вересня 2016 року Менський районний центр зайнятості надав можливість роботодавцю представити своє підприємство перед шукачами роботи, які перебувають на обліку у Менському районному центрі зайнятості. Підприємство здійснює діяльність у сфері деревообробного виробництва з 2004 року. Працюють тут переважно жителі м. Корюківки та Корюківського району. Спеціалізується підприємство на виробництві щита меблевого клеєного соснового по замкнутому циклу – від отримання пиловника, його розпилювання, сушки пиломатеріалу, торцювання, пресування і до виготовлення щита.