«    Жовтень 2016    »

У районі триває підготовка до опалювального сезону

3 жовтня перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич перебував з робочим візитом у Менському районі. Його супроводжували голова районної державної адміністрації Валерій Щукін та голова районної ради Олександр Мисник.

Посадовці оглянули комунальні заклади міста Мени. Тут за допомогою Державного фонду регіонального розвитку та місцевих коштів здійснюється реконструкція покрівлі Менського районного будинку культури та встановлення шатрової покрівлі. Передбачено понад 1 мільйон гривень, з яких освоєно більше 300 тисяч.

Керівники району взяли участь у Всеукраїнському літературно-мистецькому святі «Седнівська осінь»

У кращих національних традиціях відбулось ХІІІ Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Седнівська осінь».

У суботу, 1 жовтня, тут вкотре зібралися відомі письменники, художники та митці з різних куточків України. Почесними гостями фестивалю стали поет Іван Драч, письменники Юрій Мушкетик та Василь Шкляр, художній керівник Національної академічної хорової капели «Думка» Євген Савчук, академік НАН України, директор Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України Микола Жулинський, народний художник України Василь Перевальський, скульптор Володимир Чепелик та багато інших знаних діячів мистецтв.

До уваги голів комісій (уповноважених) із соціального страхування, фінансових працівників підприємств, установ та організацій

Повідомляємо, що 6 жовтня, о 10-00 годині, в приміщенні Менської районної ради буде проведено за участю фахівців Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності безкоштовний семінар з питань надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду, правильності оформлення листків непрацездатності, роботи комісій із соціального страхування по контролю за нарахуванням і своєчасною виплатою допомог.