«    Листопад 2016    »

Сільгосппрацівників району вітали з професійним святом

З давніх часів Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

18 листопада у Менському районному Будинку культури відбулися святкові заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства. Людей хліборобської праці щиро і сердечно вітали голова районної ради Олександр Мисник, в.о. голови районної державної адміністрації Микола Петрушенко, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Григорій Слобода.

Шановні трудівники села!

Вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу - працювати на землі і годувати країну.

У цей святковий день ми вклоняємося тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу. Ваш внесок у добробут рідного краю – безцінний. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя.

Менщина - у лідерах аграрного трудового суперництва

Традиційно у третю неділю листопада працівники сільського господарства відзначають своє професійне свято.

17 листопада, в обласному філармонійному центрі фестивалів і концертних програм потужний загал аграріїв області привітали голова облдержадміністрації Валерій Куліч та заступник голови обласної ради Арсен Дідур.

Аграрний сектор — локомотив економіки регіону. У цій сфері маємо і найбільш зростаюче виробництво, і найбільшу кількість інвестицій. Чернігівщина вже намолотила 2,6 мільйона тонн зерна. Хоча погода ускладнила збирання пізніх зернових, та є впевненість, що область, як і два попередніх роки, зажнивує не менше 3 мільйонів тонн.