«    Листопад 2016    »

ДОКУМЕНТИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ НОВОНАРОДЖЕНОЇ ДИТИНИ МОЖНА ПОДАТИ ДО ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ

Звертаємо увагу громадян, що відповідно до статті 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» за бажанням батьків чи одного з них документи, передбачені цією статтею для реєстрації місця проживання новонародженої дитини можуть бути подані органам державної реєстрації актів цивільного стану.

Конкурс грантів на започаткування професійної діяльності ВПО з інвалідністю

Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації повідомляє про конкурс грантів на започаткування професійної діяльності ВПО з інвалідністю в рамках проекту «Розширення можливостей для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю».

Проект реалізується в Україні Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» з метою сприяння започаткуванню та розвитку професійної діяльності осіб, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України та Автономної Республіки Крим, з метою підвищення їх рівня життя.

Дедлайн - 5 грудня 2016 р.

Ярмарок вакансій – крок до працевлаштування.

Працівники – це гарантія успішної роботи підприємства, це скарб, який потрібно старанно шукати і всіляко оберігати. В даний час найпоширенішими способами пошуку і підбору спеціалістів є пошук через центри зайнятості. Саме тому підбір кращих співробітників може бути вирішальним чинником для ефективної роботи підприємства.

Так, 21 листопада 2016 року у Менському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій, на якому Філія «Менський сир» ППКФ «Прометей» та ПАТ «Чернігівська кондитерська фабрика «Стріла» пропонували вакансії.

Наразі ПАТ «Чернігівська кондитерська фабрика «Стріла» має 20 вільних робочих місць за професіями: укладальник - пакувальник, глазурувальник, цукерник та інші.