«    Грудень 2016    »

Урочисті заходи до Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України

05 грудня в читальному залі Менської центральної бібліотеки відбулися урочистості присвячені Міжнародному дню волонтера та Дню Збройних Сил України.

Присутні вшанували благородних і самовідданих громадян, які за покликом серця, не чекаючи подяк, високих нагород і визнання щодня допомагають людям, що опинились у скруті, потребують уваги і допомоги.

Особливого значення волонтерська діяльність набула після подій Революції Гідності та початку агресії на сході України.

02 грудня народний депутат України Валерій Давиденко відвідав Менську центральну районну лікарню та Синявську та Стольненську загальноосвітні школи

02 грудня 2016 року після проведення громадського обговорення питання щодо створення в Менському районі центру одного з госпітальних округів Чернігівської області, народний депутат України Валерій Давиденко, перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук, начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Петро Гармаш, начальник лікувально-організаційного управління НМА України Ігор Шкробанець, керівництво Менського, Коропського та Сосницького районів відвідали Менську центральну районну лікарню.

Головний лікар закладу Петро Хомрач запевнив, що Менська лікарня нині має усі можливості бути головною лікарнею в одному з госпітальних округів області – тут працюють 9 стаціонарних відділень (при цьому пологове відділення – одне з найкращих в області), медичну допомогу надають лікарі 21 спеціальності.

Шановні голови територіальних громад району, депутати районної, міської, селищних та сільських рад, працівники органів місцевого самоврядування!

Сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай це свято об'єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і багатими!

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого району і держави.

Шановні учасники АТО, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Сердечно вітаємо вас із Днем Збройних Сил України!

У переддень свята ми віддаємо шану і повагу військовослужбовцям, які боронили і боронять східні кордони нашої держави, демонструючи відвагу і героїзм, відчайдушність та бойову майстерність.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Висловлюємо найкращі побажання здоров’я, благополуччя й довголіття всім поколінням воїнів, які є опорою українського народу і держави. Зичимо вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, незламної волі, надійного родинного тилу, успіхів у виконанні поставлених завдань і вірності найвищому і найблагороднішому обов’язку – захисту України!