«    Грудень 2016    »

Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування

Відзначення Дня місцевого самоврядування є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника і виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною - владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади і в інтересах громади.

06 грудня в залі районного Будинку Культури зібрались ті, хто представляє інтереси всіх громад нашого району у вирішенні найскладніших життєвих питань рідної Менщини.

Презентація роботодавця - вірний шлях до укомплектування штату

6 грудня поточного року в приміщенні Менського районного центру зайнятості було проведено презентацію роботодавця: Менський зоологічний парк загальнодержавного значення з метою підбору працівників за професією «робітник з догляду за тваринами».

Зустріч розпочалася промовою провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Болви Олени Михайлівни, яка в загальних рисах ознайомила присутніх з ситуацією на ринку праці що склалась у Менському районі та представила присутнім представника роботодавця: юрисконсульта Бабенчук Оксану Олександрівну .

Дійти до серця кожного

З нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів для інтеграції осіб з обмеженими фізичними можливостями в суспільство, надання їм рівних можливостей у реалізації права на працю, у Менському районному центрі зайнятості 2 грудня 2016 року відбувся семінар за участю осіб з інвалідністю. Під час заходу присутні ознайомилися із профорієнтаційними послугами, які надає служба зайнятості соціально вразливим категоріям населення.

Учасників семінару поінформовано про умови організації профнавчання, в тому числі в центрах профтехосвіти Державної служби зайнятості. У Менському районному центрі зайнятості створені оптимальні умови для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до установи.

06 грудня 2016 року, у День Збройних Сил України, в районному військовому комісаріаті відбулося нагородження учасників бойових дій, колишніх та діючих військовослужбовців

Перший заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Сргій Мурований спільно з районним військовим комісаром Віктором Павлюком вручили відзнаку Міністра Оборони України - нагрудний знак «Знак пошани» Валерію Кожурі (с.Садове) та посвідчення Учасника бойових дій Сергію Харченку (с.Садове).

Також були присвоєні чергові військові звання «молодший сержант запасу» п'ятьом жителям району: Володимиру Пастушенку (с.Куковичі), Павлу Батуріну (м.Мена), Василю Набоку (м.Мена), Сергію Кордашу (с.Феськівка) та Сергію Лавському (с.Куковичі).

Сергій Мурований привітав особовий склад райвійськкомату та запрошених воїнів з Днем Збройних Сил України, побажав успіхів у виконанні поставлених завдань, вірності присязі та всіляких гараздів в особистому житті.

Щодо фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення працівникам

Згідно статті 20 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 №1105-XIV (далі – Закон) за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності надаються такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг:

1) допомога по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною);

2) допомога по вагітності та пологах;

3) допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві);

4) оплата лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм.