Щедрувальники з колядками меланкували у державних установах

Напередодні старого Нового року, 13 січня, в Україні відзначають свято Меланки. Сьогодні з цим святом учасники самодіяльних колективів вітали усіх присутніх Менської райдержадміністрації та районної ради. Гості, вдягнені у яскраві новорічні костюми, вражали присутніх віршами, вітали зі святом піснями, самобутніми українськими колядками та щедрівками.

У свою чергу, голова районної ради Олександр Мисник та заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко дякували самодіяльним учасникам колективів за гарне віншування; вітали їх з новорічними святами, бажали всіляких гараздів і вручали подарунки.

У Чернігові вшанували пам’ять воїнів-танкістів, які боронили Донецький та Луганський аеропорти й вручили нагрудні знаки рідним героїв

Одним із прикладів мужності, сміливості, великої самовіддачі українських військовослужбовців є оборона Донецького (242 дні) та Луганського літовищ (146 днів). «Воїни-кіборги» — так вони закарбувалися у пам’яті українців.

У Чернігові, в залі Кіно-культурного мистецького центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді відзнаки за оборону аеропортів вручили членам родин загиблих військовослужбовців 1-ї окремої танкової бригади, яка дислокується у селищі Гончарівське.