«    Січень 2017    »

Шановні жителі Менщини!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Ця історична подія не втрачає своєї значущості та актуальності і сьогодні. Адже Соборність є яскравим виявом прагнення українців до національної єдності.

В нашій пам’яті назавжди залишаться ті, хто віддав своє життя за свободу та неподільність нашої держави.

На проведення реконструкції приміщення стадіону "Колос" планують залучити кошти з Державного фонду регіонального розвитку

18 січня перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич відвідав найбільш значущий менський об’єкт, який нещодавно був переданий на баланс відділу освіти райдержадміністрації та знаходиться в аварійному стані, - це будівля стадіону «Колос».

Під час огляду було відмічено, що приміщення знаходиться в стані руйнації, причиною якої є просідання фундаменту. В подальшому це може унеможливити організацію безпечних занять з дітьми.

Цього ж дня представник проектної організації оглянув об’єкт та попередньо оцінив масштаби роботи, а це близько трьох мільйонів гривень.

Освітні заклади Менщини мають і тепло, і сучасну техніку — переконався Леонід Сахневич

Вчора перший заступник голови облдержадміністрації з робочою поїздкою побував у Менському районі У ході візиту спільно з головою районної ради Олександром Мисником та головою районної державної адміністрації Валерієм Щукіним вони відвідали ряд закладів гуманітарної сфери.

Першочергово вони завітали у Березнянську ЗОШ І-ІІІ ст., в якій оглянули два класи, оснащені новою комп’ютерною технікою. Всі комп’ютери працюють, забезпечені ліцензійними програмами та мають доступ до мережі Інтернет.

Чернігівська область підтвердила свою відповідність затвердженій методиці формування медичних округів

Міністерство охорони здоров’я в рамках наради з головами управлінь охорони здоров’я всіх регіонів України розглянуло проекти госпітальних округів, обговоривши їх межі та склад лікарень.

Проекти представили 24 області та м.Київ. Після презентації 19 областей підтвердили свою відповідність затвердженій методиці формування округів, на доопрацювання повернуто проекти госпітальних округів Львівської, Одеської, Закарпатської, Черкаської, Івано-Франківської, Донецької та Луганської областей.

Як розповів заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк, до кінця грудня поточного року плани всіх округів мають бути надіслані регіонами на затвердження. У разі, якщо регіон його не подасть, МОЗ буде вимушений ухвалити рішення самостійно.

Юні спортсмени з Менського району достойно виступили у Львові на ХVIІ міжнародному турнірі з легкоатлетичних стрибків “Меморіал Олексія Дем’янюка”

15 січня 2017 року визначилися переможці ХVIІ міжнародного турніру з легкоатлетичних стрибків “Меморіал Олексія Дем’янюка”. Змагання щорічно проводяться в пам’ять про відомого українського легкоатлета, майстра спорту міжнародного класу, учасника Ігор ХХІІ Олімпіади 1980 року Олексія Дем’янюка, який трагічно загинув у 1999 році.

В програмі змагань за підтримки Федерації легкої атлетики України та Міністерства молоді та спорту України, проведено юнацький та юніорський турніри зі стрибків у висоту, а також Гран-прі серед жінок та чоловіків.

Збір допомоги для воїнів АТО

У Центрі культури і дозвілля молоді (кінотеатр) проводиться збір допомоги для воїнів АТО.

Збір проводиться щоденно з 8.00 до 17.00 год. крім суботи та неділі.

Необхідно:

Простирадла, підковдри та наволочки, тканина для пошиву спідньої білизни;

теплий одяг, взуття, білизна, шкарпетки, рукавиці, плетені шапки і т.п.;

цигарки, кава, чай, цукор, сіль, спеції, мед, сухофрукти, шоколад і т.п.;

засоби особистої гігієни;

ліки: протигрибкові мазі, протизастудні засоби, спреї від нежитю, гематогени;

продукти: крупи, консервація, макаронні вироби, консерви і т.п.

Перелік складений згідно потреб бійців із зони АТО.

Запрошуємо долучатися!