Чернігівське земляцтво вчергове зібралося у столиці

Вже традиційно, на запрошення товариства «Чернігівське земляцтво», у столиці зібралися уродженці Придесення. Цьогоріч – із нагоди 21-ї річниці утворення об’єднання.

Делегацію Менщини очолили голова районної ради Олександр Мисник та голова районної державної адміністрації Валерій Щукін.

Учасники урочистостей ознайомилися з міні-виставками провідних музеїв і митців, творами народних майстрів та аматорів мистецтва Чернігівщини, переглянули документальний фільм «Наш час», який продемонстрував діяльність земляцтва та його осередків протягом минулого року й розповів про вихідців із Чернігівської області, які волею долі вкоренилися у столиці, але продовжували і продовжують сприяти духовному і культурному розвитку своєї малої батьківщини.

Школярі міських навчальних закладів привітали Менщину з Днем Соборності

Ініціатори, а це учнівська молодь, здійснила флешмоб – «живий ланцюг», символізуючи об’єднання сходу та заходу, що надзвичайно актуально нині, коли потрібно об’єднуватися у складний для України час.

Цією акцією вони показали, що Україна єдина та підтримали цим єднанням наших бійців на сході.

До відома:

21 січня 1990 р. патріотичні сили вперше організували «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом як символ духовної єдності людей східних і західних земель України.

День Соборності України – важлива віха в історії нашого народу

Історія будь-якого народу містить періоди та дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Такою датою для України стало 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки ЗУНР і УНР. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності.

20 січня у читальному залі центральної районної бібліотеки відбулись урочистості з нагоди відзначення даного свята.