«    Лютий 2017    »

УВАГА! ПЕРЕПІДГОТОВКА ЗВІЛЬНЕНИХ У ЗАПАС ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ

В рамках проекту «Україна –Норвегія» на базі Чернігівського національного технологічного університету відбудеться перепідготовка військовослужбовців, звільнених в запас, та членів їх сімей за програмами «Інтернет технології в бізнесі та WEB-дизайн» та «Підприємництво у сфері готельно-ресторанного бізнесу». Навчання безкоштовне!

Менський танцювальний колектив став “перлиною” творчого фестивалю в Києві

28 січня у м.Київ, в колонній залі Київської міської державної адміністрації, відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest».

Учасники танцювальної групи «Менщина» Менського районного будинку культури, за сприяння голови Менської районної ради Мисника Олександра Петровича, взяли участь у конкурсі, виборовши почесне друге місце у номінації «Танцювальне мистецтво» за танцювальний номер патріотичного спрямування «Україна Єдина» та отримали спеціальну нагороду за участь у номінації «Перлина громади».

Система БПД, розвивається, щоб допомагати людям вирішувати проблеми

У минулому році на території, що підпорядковується Менському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочали роботу 6 відділів Бюро правової допомоги. Відкриття бюро дало змогу громадянам звертатись за безоплатною правовою допомогою у себе в районі, не витрачаючи час та кошти на поїздку до Мени.

Кількість звернень громадян до системи одразу зросла у рази... Це означає, що БПД (безоплатна правова допомога) насправді стала більш доступною для людей. Цей факт переконливо доводить, що рішення про розширення мережі доступу до БПД було правильним, обґрунтованим і своєчасним.