«    Березень 2017    »

Голова районної ради Олександр Мисник взяв участь у загальних зборах громадян, що відбулись 17 березня 2017 року у селі Величківка та селищі Макошине

80 жителів Величківської громади взяли участь у зборах. Із звітом про проведену сільською радою в 2016 році роботу виступила сільський голова Тетяна Яковенко.

Також були розглянуті питання про зміцнення законності та правопорядку на території сільської ради, про вибори голови сільської ветеранської організації та про встановлення сум самооподаткування.

Жителів села турбували питання ремонту доріг, вуличного освітлення, благоустрою населеного пункту, вивіз сміття тощо.

Відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2017 році

17 березня учасники засідання розглянули та виставили на оцінку проекти спортивної інфраструктури. Профільна комісія голосуванням затвердила їх рейтинг.

По зазначеному напряму регіональний адміністратор зареєстрував 18 проектів на загальну суму майже 63 мільйони гривень. З них половина подолали необхідний тридцятибальний бар’єр.

Як зауважив очільник комісії, перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, з відібраних — лише п’ять об’єктів запропонують на погодження до Міністерства молоді та спорту України.

Шановні страхувальники!

З метою виплати матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до закінчення І кварталу 2017 року та запобігання створенню штучної заборгованості Фонду, звертаємось до Вас з проханням забезпечити невідкладну здачу працівниками виданих листків непрацездатності, їх своєчасний розгляд та подачу заяв-розрахунків до Менської міжрайонної виконавчої дирекції обласного відділення Фонду.

Це дасть змогу вчасно здійснити матеріальну підтримку працівників, які з відповідних обставин частково чи повністю втратили заробіток.