«    Березень 2017    »

Звернення голови районної ради Олександра Мисника до жителів міста Мена

Шановні мешканці району!

Весна повністю вже вступила у свої права. Прийшов час наводити порядок біля будинків, на прибудинкових територіях, вулицях, вздовж смуг відведення автомобільних доріг. То ж більшість мешканців району вже долучилися до наведення чистоти і порядку коло своїх осель та придомових територіях.

Звертаюся до кожного мешканця району, керівників підприємств та організацій, бюджетних установ та підприємців, політичних партій та громадськості, кому не байдужий санітарний стан територій населених пунктів, з проханням взяти активну участь у прибиранні, наведенні порядку та підтриманні належного санітарного стану населених пунктів.

Шановні жителі міста!

Давайте не будемо зволікати, відкладати на потім прибирання, а всі гуртом 1 квітня о 10-00 годині долучимося до першого загального прибирання окраси нашого міста – парку ім. Т.Г.Шевченка.

Крім того, звертаю увагу, що ні в якому разі не можна спалювати суху рослинність, щоб не спричинити аварійних ситуацій або заподіяти іншу шкоду.

Голова районної ради

Олександр Мисник

Про вибори-2017 на Менщині

Вчора, 27 березня, розпочато прийом документів кандидатів на посади депутатів (буде обрано 34 депутати) та голови Менської об’єднаної територіальної громади.

У триденний термін, після подання заяви кандидата, комісія має перевірити документи та прийняти рішення про його реєстрацію.

Цей процес буде відбуватися до 5 квітня включно.

Не пізніше 9 квітня повинен бути оприлюднений остаточний список кандидатів.

Організація роботи по залученню коштів Міжнародних грантів, благодійних фондів на розвиток соціальної інфраструктури району

Це та інші питання життєдіяльності району сьогодні обговорив на робочій нараді голова райдержадміністрації Валерій Щукін із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. В роботі наради взяв учать голова районної ради Олександр Мисник.

Представники гуманітарної сфери та начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та з питань організації діяльності ЦНАП райдержадміністрації озвучили тематику гранатових проектів, їх оприлюднення, терміни написання та подання.