«    Березень 2017    »

Реконструкція фасаду двоповерхового лікувального корпусу в Мені стала одним із шести проектів-переможців з енергозбереження в медичних закладах

На попередньому засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, розглянули та виставили на оцінку 20 проектів з енергоефективності в медичних закладах.

У результаті оцінювання 14 проектів пройшли регіональний відбір, набравши більше мінімально необхідних 30 балів.

Загальний рейтинговий список проектів, що брали участь у попередньому конкурсному відборі (проекти з енергоефективності закладів охорони здоров’я)

Проте, зважаючи на виділений ліміт коштів на цей напрямок – близько 11,3 мільйона гривень, до Мінрегіону на погодження буде направлено лише шість проектів:

"Зірковий олімп" на сцені районного будинку культури

29 березня, в малому залі Менського районного Будинку культури панувала натхненна, радісна атмосфера, адже тут відбувалась урочиста подія - свято вшанування переможців та призерів районних та обласних етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, інших учнівських конкурсів, їх наставників та переможців районний етапів фахових педагогічних конкурсів, що мало назву «Зірковий олімп».

Менська земля – це розмаїття талантів минулого і сповнене високих звершень прийдешнє. В цьому навчальному році учні загальноосвітніх навчальних закладів достойно представили наш край на обласних етапах олімпіад, за що і отримали 23 дипломи різних ступенів, з них 2 – І ступеня.

Запитуєте – відповідаємо

Чи надається допомога по тимчасовій непрацездатності працівнику за час його хвороби, яка припала на період перебування застрахованої особи у відпустці без збереження заробітної плати?

Відповідно до частини 1 статті 30 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105– XIV матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності застрахованим особам, які працюють на умовах трудового договору (контракту), призначаються та надаються за основним місцем роботи (крім допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги по вагітності та пологах, які надаються за основним місцем роботи та за сумісництвом у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України).