«    Червень 2017    »

В Блистові відбулися збори власників земельних паїв

19 червня 2017 року за ініціативи жителів с.Блистова, за сприяння народного депутата України Валерія Давиденка, в приміщенні Блистівського сільського клубу відбулися збори власників земельних паїв по питанню вирішення проблем пов'язаних з масовим виявленням помилок допущених при виготовленні Державних актів на право власності на земельну ділянку.

Миколою Торбєєвим, представником народного депутата України Валерія Давиденка спільно з головою районної ради Олександром Мисником було роз'яснено порядок дій при виявленні помилок в Державних актах.

В районному будинку культури вітали медичних працівників району із професійним святом

16 червня 2017 року у великому залі районного Будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Дня медичного працівника.

Розділити свято з медиками завітали народний депутат України Вадерій Давиденко, голова районної ради Олександр Мисник, голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, депутат Чернігівської обласної ради Сергій Нужняк, Менський міський голова Геннадій Примаков.

У своїх вітальних словах виступаючі відмітили здобутки медичної галузі району та висловловили найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя.

Шановні страхувальники!

З метою виплати матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до закінчення І півріччя 2017 року та запобігання створенню штучної заборгованості Фонду, звертаємось до Вас з проханням забезпечити невідкладну здачу працівниками виданих листків непрацездатності, їх своєчасний розгляд та подачу заяв-розрахунків до Менської міжрайонної виконавчої дирекції обласного відділення Фонду. Це дасть змогу вчасно здійснити матеріальну підтримку працівників, які з відповідних обставин частково чи повністю втратили заробіток.

16 червня 2017 року відбулося пленарне засідання 8 сесії районної ради сьомого скликання

На початку засідання голова районної ради Олександр Мисник повідомив, що глибокою скорботою, біллю тяжкої втрати відгукнулась у серцях депутатів районної ради звістка про смерть Андрієнка Анатолія Івановича, депутата районної ради, члена Президії, керівника фракції БПП «Солідарність», керівника податкової служби. У розквіті сил передчасно пішов Анатолій Іванович із життя.

Присутні хвилиною мовчання вшанували його пам'ять.

Першим питанням депутати розглянули інформацію районної виборчої комісії про підсумки виборів депутатів районної ради та визнання їх повноважень. З даною інформацією виступив Верещака В.І., голова Менської районної виборчої комісії.