«    Червень 2017    »

ПРО СВОЄЧАСНЕ ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ФОНДУ

Частиною 5 статті 32 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105 передбачено, що допомога на матеріальне забезпечення виплачується у разі, якщо звернення за її призначенням надійшло не пізніше 12-ти календарних місяців з дня відновлення працездатності, встановлення інвалідності, закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологах, смерті застрахованої особи або члена сім’ї, який перебував на її утриманні.

Документи для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах повинні розглядатися не пізніше 10 днів з дня їх надходження до комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації де працює застрахована особа, а допомога на поховання – не пізніше дня, що настає за днем звернення.

Сьогодні в районі згадали тих, хто загинув на полі битви Другої світової війни, кого замучили в концентраційних таборах, хто жертвував найдорожчим - життям

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день на нашій території розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

Вшанувати пам’ять загиблих та закатованих у роки війни до обеліска Слави прийшли голова районної ради Олександр Мисник, голова райдержадміністрації Валерій Щукін, заступник Менського міського голови Інна Скляр, ветерани та громадськість міста. Вони поклали квіти та схилили голови у загальнонаціональній хвилині пам'яті за загиблими у тій страшній війні.

З державного бюджету виділені кошти на покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів району

Відповідно до спільного розпорядження голів Чернігівської обласної ради та обласної державної адміністрації від 11.04.2017 № 25 «Про виділення коштів», спільного розпорядження голів Менської районної ради та районної державної адміністрації від 12.04.2017 р. № 17 «Про внесення змін до річного розпису видатків по районному бюджету» з державного бюджету були виділені кошти на покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів району.

На суму 173 700 грн. придбано меблі (демонстраційні столи, учнівські столи та стільці) для предметних кабінетів Блистівської, Киселівської, Макошинської, Куковицької, Синявської ЗОШ І-ІІІ ст., Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка, Феськівської, Бірківської, Величківської, Семенівської ЗОШ І-ІІ ст. та Степанівського МНВК.