«    Серпень 2017    »

Вишиванка - символ Душі Української!

Вишиванка - це символ здоров'я, краси, чистоти помислів і єднання з душею своїх предків, свого народу. Дослідники розповідають, що у давні часи процес вишивання можна було назвати ритуалом – за нього брались у визначені дні, із чистими світлими думками, закладаючи позитивну енергію у свою працю. Цікаво, що тоді жінки не копіювали чужі узори, не відшивали їх з інших виробів чи схем. Їх роботи були індивідуальними. Жінка володіла «мовою» орнаментального письма, де через кольори, лінії, візерунки створювала абсолютно унікальну річ, закодовану на добру долю для себе, чи рідної людини.

В рамках культурно-просвітницького проекту «Збережемо традиції предків» 18 серпня у Менському районному центрі зайнятості відбувся профінформаційний захід присвячений Дню Незалежності України за участю молодих майстрів української вишивки Владислава Смущенка, Зої Бабко, Поліни Дем’янчук та інших безробітних, які представили на розгляд свої вироби.

Минають треті роковини з дня загибелі бійця АТО Максима Андрейченка

22 серпня 2014 року стало чорною датою для родини Андрейченків, яка розділила їхнє життя на «до» і «після». Максим загинув виконуючи бойове завдання у районі селища Біле Лутугинського району Луганської області.

Не стало сина, брата, друга, Героя України!

Згідно Указу Президента України за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Збройним Силам України Андрейченка Максима Павловича нагороджено орденом “За мужність” III ступеня (посмертно).

Охорона праці під час зернозбиральних робіт

Найбільш травмонебезпечним періодом в сільськогосподарському виробництві є проведення зернозбиральних робіт. Це зумовлено максимальним напруженням, перенасиченістю праці, що призводить до помилкових дій, нехтуванням безпекою та відсутністю належного контролю за безпечним виконанням робіт з боку інженерно-технічного персоналу.

Польові механізовані роботи із застосуванням сільськогосподарської техніки потрібно розглядати як роботи з підвищеною небезпекою, адже часто механізатор залишається один на один з агрегатом, який може у будь-який момент потребувати ремонту.