«    Серпень 2017    »

Дорогі педагоги та школярі!

Прийміть найщиріші вітання із Днем знань і початком нового навчального року!

Роки навчання є найкращими в житті. Саме в цей час ви знаходите вірних друзів, відкриваєте у собі нові здібності та визначаєте орієнтири на все життя.

Цінуйте вчителів та поважайте батьків, які вкладають у кожного з вас частинку свого серця.

Сподіваємося, новий навчальний рік стане для кожного із вас часом звершень і відкриттів. Навчайтеся із задоволенням, використовуйте кожен день для підкорення нових життєвих вершин. Ви – здібні, талановиті, розумні, тож неодмінно досягнете всього, чого забажаєте.

Безробітні навчалися методам пошуку роботи.

28 серпня 2017 року у Менському районному центрі зайнятості відбувся профінформаційний семінар «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії» на якому були присутні 23 безробітних громадян. Участь у заході взяли представники Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги - начальник відділу правової інформації та консультацій Дмитро Сенченко та начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Андрій Лук’яненко.

Фахівець центру зайнятості Юлія Руденко ознайомила присутніх з сучасними джерелами інформації про вакансії, методами пошуку роботи, розповіла про ринок праці регіону та про професії, яких наразі потребують роботодавці району.

Освітяни району обговорили Концепцію Нової української школи

30 серпня 2017 року в приміщенні Менської районної державної адміністрація відбулась розширена колегія відділу освіти, на якій було розглянуто питання: «Основні досягнення та здобутки в галузі дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2016-2017 навчальному році та перспективи розвитку освіти району в 2017-2018 навчальному році».

У роботі колегії взяли участь голова райдержадміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Олександр Мисник, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Мурований, директор районного центру зайнятості, Тамара Кот, провідний інспектор Менського РВ УДНС України в Чернігівській області Дмитро Кадиков, представники райметодкабінету, директори загальноосвітніх навчальних закладів, їх заступники та інші профільні фахівці.