«    Вересень 2017    »

Освітян Менщини вітали з професійним святом

Традиційно, у першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівників освіти.

З нагоди свята, 29 вересня, у районному Будинку культури відбулися урочистості.

Свято разом з усіма освітянами Менщини зустріли голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Олександр Мисник, начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Ємець, голова Менської об'єднаної територіальної громади Генадій Примаков, новопризначений начальник відділу освіти Менської ОТГ Юрій Мишкін, Представник народного депутата України Валерія Давиденка Ігор Зелений та багато інших гостей та запрошених.

Кожен з них не шкодував побажань для вчителів за їх самовідданість та невтомну працю,

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Шановні земляки, дорогі батьки, сивочолі ветерани!

Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Слово «ветеран» для нашого народу є шанованим і дорогим з багатьох причин. По-перше, це люди, які відстояли свободу і незалежність України в роки воєнних лихоліть; по-друге, це трударі всіх професій, які досягли поважного віку і передають свій безцінний досвід молодому поколінню; по-третє, це люди невичерпного оптимізму, потужної сили духу, зразок і гордість для всіх нас.

Шановні освітяни району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем працівників освіти!

Ви завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця та скарби знань.

Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

Хай засіяна невтомною працею освітянська нива урожаїть новими талантами, яскравими особистостями та визначними учнівськими перемогами й здобутками .

До відома органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та громадян Менського району!

05 жовтня п.р. в приміщенні Менської районної державної адміністрації (кабінет № 11) об 11 годині за участю представників районної влади, міськвиконкому, суб’єктів господарювання відбудуться громадські слухання на тему «Можливість забою тварин, що утримуються в особистих підсобних господарствах населення, на бойнях, які знаходяться під державним контролем».

Запрошуються всі бажаючі!

28 вересня відбулося пленарне засідання дев'ятої сесії районної ради сьомого скликання.

Перед початком засідання голова районної ради Олександр Мисник та голова районної державної адміністрації Валерій Щукін привітали з Днем народження Сахнівського сільського голову Віктора Джиму та депутата районної ради Анатолія Мироненка.

Основним питанням пленарного засідання був звіт голови районної ради.

В своєму виступі Олександр Мисник зупинився на напрямках діяльності районної ради у звітному періоді: питаннях, які розглядались районною радою, діяльності постійних комісій і депутатів.

Шановні працівники бібліотечної сфери!

Вступаючи в царство книг, до бібліотеки, так легко заблудитися!

Добре, що завжди на допомогу готовий прийти її хранитель – бібліотекар!

Ви розумні, уважні і не дасте піти з порожніми руками!

На сьогодні бібліотечно-бібліографічне обслуговування населення району здійснюють: центральна районна бібліотека, дитяча районна бібліотека та 33 бібліотеки-філії. Книжковий фонд становить 354905 примірників. Читачів - 25139. На 01.10.2017 р. бібліотеки отримали 3069 примірників книг на суму 147 342 грн.

Роз’яснення стосовно надання допомоги по тимчасовій непрацездатності

Відповідно до ст. 31 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV (далі — Закон № 1105) підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності, а в разі роботи за сумісництвом – копія листка непрацездатності, засвідчена підписом керівника і печаткою за основним місцем роботи.