Жовтень 2017 (12)
Травень 2017 (23)

В Ріпках відбувся турнір з міні-футболу серед команд учасників АТО

8 жовтня 2017 року в смт.Ріпки відбувся турнір з міні-футболу серед команд учасників АТО Ріпкінського, Борзнянського, Менського районів та м.Славутич, присвячений Дню захисника України.

Захід розпочався в Парку Слави, де учасники турніру поклали квіти до пам’ятного знаку учасникам АТО та героям Небесної Сотні.

Далі на місцевому стадіоні «Колос» пройшла церемонія відкриття турніру. З вітальним словом до всіх присутніх звернулися в.о. голови Ріпкінської районної державної адміністрації Світлана Тризна, Ріпкинський селищний голова Сергій Гарус, перший заступник голови Менської районної державної адміністрації Сергій Мурований - учасник АТО, юрисконсульт соціально-психологічного центру м. Славутич Аліна Малашенко.