З повагою і гордістю до захисників України

13 жовтня, напередондні Дня захисника України у районному Будинку культури відбувся святковий концерт «Україна – славний край».

Представники районної влади та громадськість зібрались, щоб засвідчити свою повагу й подякувати почесним гостям свята - тим, хто у різні часи стояв на захисті нашої Батьківщини, і, хто сьогодні на сході країни відстоює спокій нашого спільного дому – України, її територіальну цілісність та незалежність.

Творчі колективи та самодіяльні митці вкотре продемонстрували свою виконавську майстерність, різножанровий репертуар, вкладаючи в свої виступи тепло сердець. У програмі звучали українські народні, сучасні, патріотичні пісні та кружляли запальні танці.