Чим може бути корисним досвід Шостки

25 жовтня представники Менської та Новгород-Сіверської районних рад та райдержадміністрацій побували з робочим візитом у Шостці (Сумська обл.) Метою візиту було знайомство з індустріальним парком «Свема», об’єктами соціально-культурної, інтелектуальної, IT- сфер.

Міський голова Микола Нога особисто супроводжував візитерів до закладів, розказував про ідеї, концепції та задуми, що за його ініціативи втілилися в життя.

Продовжуються роботи по удосконаленню освітлення території ЦРЛ

Менська центральна районна лікарня на протязі останніх років неодноразово отримувала нагороди за зразкове утримання території.

Милують око квіти, в тому числі троянди, декоративне освітлення, посаджений абрикосовий сад.

Однак, потребує продовженню робота по удосконаленню освітлення решти території.

Вздовж терапевтичного відділення (біля вул. Шевченка) та бухгалтерії росли 9 дерев – 7 ялин та 2 туї. Приміщення терапевтичного корпусу збудоване в 1967 році, коли висаджені дерева - достеменно не відомо. Але і дерева мають свій життєвий вік.