«    Листопад 2017    »

Менщина зводить туристичні містки із Сумщиною

29 листопада на Менщині побували керівники закладів культури з Шостки з метою звести між Чернігівщиною та Сумщиною туристичні містки. Вони вже чули про розвиток туризму на Менщині під час зустрічей у Новгород-Сіверському, а меняни гостювали та вивчали цікаві соціально-культурні об’єкти у Шостці.

Під час ведення спільного діалогу всі прийшли до висновку про зацікавленість один в одному. Так, наприклад, меняни, їдучи на екскурсію до Новгород-Сіверська, могли б заїжджати за 30 км до Шостки, і навпаки, сіверяни, які відвідують Менський зоопарк, могли б продовжити цю екскурсію Менським районом.

Дорога до професії починається з мрії

Дорога до професії починається з мрії, а дитячий малюнок – це мрія, відтворена на папері.

Упродовж жовтня – листопада 2017 року Менський районний центр зайнятості, за підтримки відділу освіти Менської районної державної адміністрації, проводив конкурс дитячих малюнків «Професія моєї мрії» серед учнів молодшого шкільного віку загальноосвітніх навчальних закладів району.

Представлені на конкурс дитячі роботи, а це більше 150 малюнків з 20 шкіл району були різні за композицією, сюжетом та технікою виконання. І хоча мрії з роками можуть змінитися, учасники конкурсу вже зараз замислюються над тим, який фах обиратимуть в майбутньому. За допомогою олівців, фломастерів і фарб, використовуючи фантазію і творчі здібності, діти намалювали свої омріяні професії.

Інвалідність - це не вирок

Щорічно 3 грудня, починаючи з  1992 року,  відзначається  Міжнародний день інвалідів. Це привід замислитись нам над життям і нагадати, що ми повинні зробити все, щоб  люди з фізичними вадами відчували себе затишно і  впевнено.

Інколи в житті  внаслідок прикрого  нещасного випадку здорова працездатна людина раптово перетворюється на інваліда. І дуже важливо, щоб в  цю важку хвилину було до кого звернутись і отримати допомогу.

Піклування про людей, які в результаті нещасного випадку на виробництві стали інвалідами трудового каліцтва, є одним із основних завдань роботи Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області (далі - Фонд).