«    Грудень 2017    »

Менська райдержадміністрація та районна рада запрошують долучитися до благодійного проекту «Промінь надії» по збору коштів на устаткування для лінійного прискорювача

Ви вже, напевно, чули про амбітний, грандіозний проект, котрий реалізовується в нашій області. В області, яка першою, якщо не рахувати двох приватних клінік в Україні, реалізовує проект – запуск новітнього, інноваційного медичного приладу на базі Чернігівського обласного онкологічного диспансеру – лінійний прискорювач Elekta Synergy@.

Придбання лінійного прискорювача дозволяє вирішити проблему лікування злоякісних новоутворень методом променевої терапії.

Придбання сучасного радіотерапевтичного комплексу дасть можливість:

– значно покращити якісь надання медичної допомоги онкологічним хворим;

– підвести більш високі дози опромінення на область пухлини та зменшити опромінення оточуючих здорових тканин;

– зменшити термін перебування хворих у стаціонарі та тривалість курсу реабілітації в амбулаторних умовах;

– підвищити результати лікування онкологічних хворих, зменшити променеві ускладнення, знизити ризик інфекційних ускладнень після курсу променевої терапії.

Оснащення відділення променевої терапії лінійним прискорювачем надасть можливість забезпечити безперервну роботу апаратів без потреби заміни джерел випромінювання.

Від серця до серця: до Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних сил України

05 грудня в читальному залі Менської центральної бібліотеки відбулися урочистості, присвячені Міжнародному дню волонтера та Дню Збройних Сил України.

Учасники  вшановували благородних і самовідданих громадян, які за покликом серця щодня допомагають людям, що опинились у скруті, потребують уваги і допомоги.

Вкотре було підкреслено, що особливої ваги набула волонтерська діяльність після Революції Гідності і з початком військових дій на сході України.  Збройні сили і армія волонтерів об'єднались заради єдиної мети - захисту нашої держави.

Згадували синів Менщини, які навіки залишились молодими, віддавши життя за Україну.

Голова районної ради Олександр Мисник, голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, міський голова Геннадій Примаков, голова районної ветеранської організації Раїса Москальська, заступник Менського районного військового комісара Олег Попов, голова районної організації Спілки воїнів афганців Леонід Титаренко дякували волонтерам, військовослужбовцям за їх  роботу, за мужність, відданість справі, за щирість душі.

Під час заходу було продемонстровано фільм волонтера Олексія Прищепи  про останню  гуманітарну поїздку   до зони АТО, в якому відображені і нелегкі будні наших воїнів, і їх побут,  і   радість від звісток, домашніх гостинців, дитячих щирих листів та малюнків.

Кращим волонтерам району та військовослужбовцям були вручені почесні грамоти та подяки.

Президентськими відзнаками "За участь у антитерористичній операції" було нагороджено учасників АТО, на жаль, двох із них посмертно.

Присутнім була представлена невелика концертна програма.

Шановні учасники АТО, працівники Збройних сил України! Дорогі ветерани!

Сердечно вітаємо вас із Днем Збройних Сил України!

У переддень свята ми віддаємо шану і повагу військовослужбовцям, які боронили і боронять східні кордони нашої держави, демонструючи відвагу і героїзм, відчайдушність та бойову майстерність.

Низько вклоняємося кожній родині, яка втратила чоловіка чи сина, онука чи брата. І всім тим, хто сьогодні чекає на повернення до дому своїх рідних.

Щиро бажаємо всім вам і вашим родинам міцного здоров’я, сімейного затишку і благополуччя, миру і добра, подальших успіхів у патріотично-виховній роботі та у військовому служінні в ім’я народу України!

Голова районної державної адміністрації В.М.Щукін

Голова районної ради О.П.Мисник

Шановні волонтери!

Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним днем волонтера!

Бути волонтером - це велика відповідальність. А ще - це поклик душі, небайдужість та щира доброта. Те, що ви робите для людей, України, особливо важливо сьогодні, коли наша  країна перебуває у  надскладній ситуації, коли порушено територальну цілісність, а серед простих людей часто панує нерозуміння.

Жителі нашої Менщини - дорослі і діти, працюючі і пенсіонери, жінки та чоловіки - вносять часточку себе, своїє праці у спільну мету - допомогу тим, хто її потребує. Насамперед, нашим Збройним силам, воїнам АТО, переселенцям, жителям сходу.

Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за  людяність, за безкорисливу працю. Ви витрачаєте свої вільні хвилини на те, щоб когось підтримати.

Нехай ваша доброта повернеться до  сторицею. Бажаю миру, оптимізму та невичерпної енергії!
Низький  уклін за вашу працю!

Голова районної ради                         Олександр Мисник