«    Грудень 2017    »

Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, шановна громадо!

Сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай це свято об'єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і багатими!

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого району і держави. Нехай надійними супутниками Вам стануть розуміння і підтримка всіх територіальних громад.

Бажаємо наполегливості, мужності і нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.

Голова районної ради О.П.Мисник

Голова районної державної адміністрації В.М.Щукін

З нагоди Дня Збройних сил України

День Збройних Сил України – це свято, яке поєднує українські військові традиції княжих і козацьких часів, Української державності 1917-1921 років, боротьби з нацизмом у роки Другої світової війни, визвольних змагань УПА та проведення антитерористичної операції на території Донецької і Луганської областей.

Сьогодні, з нагоди відзначення 26-ї річниці Дня Збройних Сил України, голова районної ради Олександр Мисник,  голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, працівники  органів виконавчої влади та місцевого самоврядування поклали квіти до Алеї Героїв та обеліска Слави.

У церемонії покладання взяли участь рідні та близькі загиблих воїнів АТО.

Учасники заходу схилили голови та вшанували пам’ять героїв усіх часів, які віддали свої життя за Україну.

З нагоди Дня місцевого самоврядування

06 грудня 2017 року у районному Будинку культури було проведено урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування. На початку заходу  хвилиною мовчання вшанували пам'ять по загиблих на сході України наших земляків. Слова привітання звучали і на адресу військовослужбовців Збройних сил України.