«    Грудень 2017    »

Загиблого в АТО менянина вшанували в Конотопі

На фасаді Політехнічного технікуму КІ СумДУ встановили меморіальну дошку випускнику-атовцю Максиму Андрейченку, – повідомляє “Голос Конотопа”.

5 грудня на фасаді Політехнічного технікуму КІСумДУ було відкрито меморіальну дошку на честь випускника навчального закладу 2013 року Максима. 25-річний учасник АТО героїчно загинув 22 серпня 2014 року під час виконання бойового завдання в смт Біле під Луганськом.

Максим Андрейченко служив механіком-водієм танка 1-ї окремої гвардійської танкової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Встановлення пам’ятного знаку було ініційовано адміністрацією технікуму і КІСумДУ, а також колективом відділення «Комп’ютерні та електронні технології».

Вшанувати пам’ять випускника, висловити співчуття та щиру вдячність рідним зібралися представники адміністрації технікуму та інституту, рідні загиблого воїна, викладачі та студенти внз.

Фонд соціального страхування інформує

БЕЗПЕКА ПРАЦІ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Менське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області нагадує, що основними причинами настання нещасних випадків узимку є організаційні, в яких переважає людський фактор. А саме: порушення трудової та виробничої дисципліни, порушення вимог інструкцій з охорони праці, порушення режиму праці та відпочинку, незастосування засобів індивідуального захисту, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів, особиста необережність.

В зимовий період збільшується кількість випадків  падіння працівників під час пересування пішки та настання дорожньо-транспортних пригод. В настанні дорожньо-транспортної пригоди (ДТП) причиною є недоліки в організації безпечної роботи автотранспорту на підприємстві, його несвоєчасного і неякісного технічного обслуговування та ремонту, порушення водіями правил дорожнього руху.