«    Грудень 2017    »

Відбулися засідання Президії та постійних комісій районної ради

15 грудня у районній раді відбулося розширене засідання Президії районної ради за участю осіб, визначених як виступаючі з питань порядку денного одинадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

Члени Президії мали змогу заслухати ініціаторів та розробників проектів рішень, внесених на розгляд одинадцятої сесії районної ради, внести власні пропозиції та зауваження, висловити своє бачення шляхів вирішення того чи іншого питання.

Олександр Мисник ознайомив присутніх з орієнтовним порядком денним одинадцятої сесії районної ради сьомого скликання. Наголосив, що основними питаннями сесії є розгляд Програми економічного і соціального розвитку Менського району та районного бюджету на 2018 рік.

ПРОФІЛАКТИКА ОХОРОНИ ПРАЦІ В ДЕРЕВООБРОБНІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ

Аналіз нещасних випадків у деревообробній промисловості свідчить про те, що найбільш травматичним є деревообробний верстат з ручним подаванням матеріалів до різального інструменту. При цьому більшість нещасних випадків пов’язані з допилюванням та обробкою коротких (дрібних) матеріалів. На жаль, про необхідність використання спеціальних пристроїв для запобігання травмуванню, відповідальні особи та самі потерпілі розуміють, як правило, після травмування рук. Від так, щороку на підприємствах, які зареєстровані у Менському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, трапляються ампутаційні виробничі травми.

Голова районної ради Олександр Мисник взяв участь у Міжрегіональному форумі «Взаємодія громад: можливості, виклики, технології»

12 грудня в Полтавському юридичному інституті Харківського національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» відбувся Міжрегіональний форум «Взаємодія громад: можливості, виклики, технології». В роботі форуму взяв участь голова Менської районної ради Олександр Мисник.

Форум організовано Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування та Полтавською обласною радою за сприяння Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України, проекту Німецького Товариства Міжнародного співробітництва (GIZ) «Реформа управління на сході України», Швейцарсько-Українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DЕSPRO, проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» у Полтавській області.

Крок за кроком до професійного самовизначення

З метою надання учням шкіл всебічної актуальної інформації про світ професій, а також формування в учнів виваженого професійного вибору, фахівцями Менського районного центру 14.12.2017 року проведено профорієнтаційні заходи для учнів Дягівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, їх вчителів та батьків.

Так, для учнів 9-11 класів проведено профорієнтаційний урок «Світ професій – погляд у майбутнє». Присутні дізналися про потреби та вимоги сучасного ринку праці, професії, що користуються попитом, та ті що будуть затребувані на ринку праці в майбутньому, критерії правильного вибору трудової діяльності та ознайомилися з сучасними вимогами роботодавців до працівників. Ті, хто вже обрав професію, визначали шляхи оволодіння нею – знайомилися з інформацією про навчальні заклади, де можна продовжити навчання та ін.