Квітень 2018 (19)
Січень 2018 (29)
Листопад 2017 (36)

Благодійний марафон «Промінь надії» в Менскій ЦРЛ

Медичні працівники КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня» активно відгукнулись на звернення з пропозиції про участь у благодійному марафоні «Промінь надії» по збору коштів на закупівлю радіометричного обладнання для лікування онкохворих в Чернігівському обласному онкологічному диспансері.

На загальних зборах колективу було вирішено зібрати кошти на підтримку зазначеної акції.

В результаті, тільки працівниками Менської ЦРЛ було зібрано та перераховано на відповідний рахунок онкодиспансеру 38160 грн.

ПрофіКвест: Пізнай світ професій

Учора у Менському районному центрі зайнятості було дуже галасливо – це учні 9-В класу Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченко грали в профорієнтаційну гру «ПрофіКвест: Пізнай світ професій».

Під час гри старшокласники дізналися про професійно-важливі якості, властиві людям різних професій, розширили знання про світ професій та ознайомились з факторами, які впливають на найважливіший вибір життя - вибір професії.