Травень 2018 (30)

У районі відзначили День Соборності України

Сьогодні Україна відзначає День Соборності - 99-ту річницю Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

У районі відзначення цієї знакової події державотворення розпочалося покладанням квітів. До Алеї Героїв вшанувати захисників України, які боролися за свободу і її територіальну цілісність в різні часи історії, прийшли керівники району та міста, представники установ, організацій, ветерани та громадськість.

Про першочергові заходи щодо формування спроможної мережі надання первинної медичної допомоги

Такою була тема сьогоднішньої розширеної наради, яку провів голова райдержадміністрації Валерій Щукін для керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних управлінь і відділів, організацій та установ. В роботі наради взяв участь голова районної ради Олександр Мисник.

Про виконання першочергових заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості проінформувала присутніх головний лікар КЗОЗ «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Корнієнко. Зокрема, мова йшла про спроможну мережу надання первинної медико-санітарної допомоги, її доступність, структуру, фінансування.

22 січня - День Соборності України!

У цей день ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії - об’єднання українських земель в єдину самостійну державу! Це свято нагадує нам, що Україна неподільна, що не існує окремої Східної і Західної України, що у нас єдина держава, а ми – її єдиний народ!

Висловлюємо щиру вдячність всім захисникам, які відстоювали і відстоюють територіальну цілісність і незалежність нашої держави на східних рубежах.

Зичмо усім жителям району, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання демократичної і Соборної України.