Травень 2018 (30)

Щодо перерахунку розміру щомісячних страхових виплат по Менському відділенню

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 27 грудня 2017 року № 1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей», яка набула чинності з 01 січня 2018 року.

На виконання рішення цієї постанови Менським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області у січні поточного року було здійснено осучаснення страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за 2008, 2009, 2010, 2011 роки.

Голова районної ради Олександр Мисник провів робочу зустріч з головним лікарем Менської ЦРЛ Петром Хомрачем

Сьогодні, 30 січня 2018 року, голова районної ради Олександр Мисник провів робочу зустріч з головним лікарем Менської центральної районної лікарні Петром Хомрачем, під час якої було обговорено шляхи покращення медичного обслуговування населення Менського району.

Наразі медичному закладу необхідний спеціалізований автомобіль з ношами для транспортування хворих на хронічні патології, а для пологового відділення районної лікарні – інкубатор закритого типу для інтенсивної терапії новонароджених.

31 січня виповниться третя річниця з того дня, коли не стало Вадима Жеребило

Захист Вітчизни від тих, хто загрожує територіальній цілісності країни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви та самовіддачі. Таким був боєць добровольчого батальйону «Айдар» Вадим Жеребило.

31 січня виповниться третя річниця з того дня, коли не стало такого сміливого, відважного Героя.

Вадим Жеребило назавжди залишиться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Вшануймо Героя України, низько схиливши голови!

Вічна йому пам'ять і слава!

Герої не вмирають!