Травень 2018 (38)

Олександр Ясенчук презентував свою книгу «Чернігів часів Української Революції 1917-1918 р.р.»

Сьогодні в читальній залі Менської районної бібліотеки відбулась зустріч з журналістом, краєзнавцем, громадським діячем Олександром Ясенчуком. Він презентував свою книгу «Чернігів часів Української Революції 1917-1918 р.р.», яка вийшла в друкарні «Домінант».

Автор зацікавив аудиторію розповіддю про події на Чернігівщині сторічної давності, а також провів аналогію з сучасною російсько-українською війною.

Розпочато прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів Українии за особливі досягнення молоді у розбудові України

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» (зі змінами) Міністерством молоді та спорту України розпочато прийом пропозицій щодо присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Пропозиції надають органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремленні підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, а також місцеві або регіональні засоби масової інформації.