Травень 2018 (38)

«Буде в нас томограф» – Олександр Мисник.

Сьогодні, 02 лютого 2018 року, в залі засідань Менської центральної районної лікарні відбулося спільне розширене засідання медичної ради комунальних закладів охорони здоров'я «Менська центральна районна лікарня» та «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги».

В роботі засідання взяли участь голова районної ради Олександр Мисник та голова районної державної адміністрації Валерій Щукін.

Легальна зайнятість – захист соціальних та трудових прав і гарантій

Під таким гаслом нещодавно в Менському РЦЗ відбувся інформаційний семінар для безробітних громадян за участю начальника відділу Менського МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лариси Омельяненко.

Фахівець служби зайнятості Валентина Агієнко поінформувала присутніх , що легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності працюючого населення. Відсутність цивілізованих трудових відносин призводить до втрати трудового та страхового стажів, а також позбавляє працівників наступних важливих речей:

- захисту від незаконного звільнення;

- отримання вихідної допомоги у разі звільнення за ініціативою роботодавця;