Травень 2018 (30)

"У нашій пам'яті вони назавжди залишились"

20 лютого о 14,00 в приміщенні Менської районної державної адміністрації (2-й поверх) відбудеться урочиста програма "У нашій пам'яті вони назавжди залишились".

Запрошуємо учасників бойових дій, їх родини, всіх бажаючих приєднатися до вшанування пам'яті Небесної сотні та загиблих в АТО захисників України.

18 лютого минає три роки з дня загибелі на сході України нашого земляка Максима Головатого

Народився Максим 23 лютого 1992 року у місті Мена Чернігівської області.

У 2010 році закінчив Менську ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т. Г. Шевченка.

Протягом 2010-2012 років навчався у Чернігівському професійно-технічному ліцеї №18 за спеціальністю «муляр-штукатур».

Строкову військову службу проходив у складі 36-ї окремої бригади берегової оборони (селище Перевальне Сімферопольського району, АР Крим).

Працював робітником ТОВ «Мена ПАК».

Мобілізований до лав Збройних Сил України 28 квітня 2014 року.

Молодший сержант 13-го окремого мотопіхотного батальйону (1-а окрема танкова бригада).

Загинув від снайперського вогню 18 лютого 2015 року під час відходу українських військ з міста Дебальцеве Донецької області.

Похований у місті Мена Чернігівської області.

Указом Президента України № 103 від 21 березня 2016 року «За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Двокімнатна квартира у будинку для лікарів чекає на молодого спеціаліста

Новеньку квартиру у будинку для лікарів районна влада пропонує молодому спеціалісту, який погодиться працювати у Менській центральній районній лікарні. Про це на своїй сторінці у Фейсбук наголосив голова районної ради Олександр Мисник.

«Двокімнатна квартира з ремонтом чекає на спеціаліста, який приїде працювати до Центральної районної лікарні. Сучасний чотирьохквартирний будинок був спеціально побудований для медпрацівників і знаходиться поруч з лікарнею», - йдеться у дописі голови.