«    Березень 2018    »

Усе від жінки народилось в світі: і плин життя, й пекучий біль журби,… і це найкраще свято ранньої весни

Перші дні весни дарують нам радісне свято жіночності та краси, яке уособлює в собі такі одвічні поняття, як Жінка, Матір, Любов, Краса, Добро. Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня в райдержадміністрації відбувся урочистий захід, на якому вшановували представниць прекрасної статі.

Зі святом весни чарівних жінок привітали голова райдержадміністрації Валерій Щукін та голова районної ради Олександр Мисник. Очільники району побажали, щоб у кожній жіночій долі було сонячно й затишно, подякували жінкам за мудрість і ніжність, материнство і за ту велику відповідальність, яка покладена на їх тендітні плечі.

Під час урочистої частини заходу відбулася церемонія нагородження відзнаками кращих жінок району.

Шановні жінки!

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Щиросердечно вітаючи вас з Міжнародним жіночим днем, від усього серця дякуємо, що ви завжди поруч з нами, що своєю повсякденною роботою і громадською діяльністю примножуєте добру славу України, здобутки держави.

Щедро зичимо вам міцного здоров’я і довголіття, щастя і достатку. Нехай у ваших оселях завжди лунає дитячий сміх, панує злагода і любов.

Вічної вам весни і молодості.

Про новації пенсійного забезпечення говорили на семінарі з роботодавцями.

02 березня у Менському районному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців, в якому взяли участь 8 представників роботодавців району.

Участь у заході взяла головний спеціаліст відділу звернення громадян Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Лариса Маринченко,

Фахівці центру зайнятості Юлія Руденко та Лариса Симан поінформували присутніх про стан ринку праці району, ознайомили з послугами, які надає служба зайнятості, пріорітетами в діяльності служби зайнятості та новими онлайн - формами роботи. Ознайомили присутніх з порядком подання та заповнення звітів 3-ПН, 4-ПН (план) та 4-ПН (факт).