«    Березень 2018    »

Що робити, якщо свідоцтво загублено або пошкоджено, як його відновити та отримати повторний документ?

Свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану − важливі документи, бо вони «супроводжують» людину все життя. Без них неможливо отримати паспорт, оформити пенсію, вирішити спадкову справу або провести будь-які інші юридичні дії. Цими документами громадяни користуються постійно. Однак, бувають випадки, коли оригінал свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану вкрадено, загублено, пошкоджено чи знищено. В цьому випадку, Законом України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» передбачено повторну видачу документів відділами державної реєстрації актів цивільного стану.

Кількість медзакладів, що направляють на реабілітацію за кошти Фонду соцстрахування, збільшилась утричі

З цього року можливість направляти працюючих українців на реабілітаційне лікування, що надається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, має кожен заклад охорони здоров’я, де наявні стаціонарні відділення. Про це повідомив голова правління Фонду соціального страхування України Володимир Саєнко.

«Раніше лікувальні заклади заключали договори із Фондом, аби мати можливість направляти своїх пацієнтів на відновне лікування до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів. Хворому мало пощастити потрапити саме в ту лікарню, де цей договір був, щоб пройти реабілітацію за кошти Фонду, – говорить Володимир Саєнко.

Школярі ознайомилися з процесом виробництва книг

З метою надання допомоги школярам у виборі майбутньої професії 15 березня Менським районним центром зайнятості в рамках проекту «Обери професію - обери майбутнє» для учнів 9-А класу Менської районної гімназії була організована та проведена професіографічна екскурсія на підприємство ТОВ «Домінант», де виготовляється поліграфічна продукція.

Один з керівників товариства Анатолій Скиба розповів екскурсантам про професійний склад працівників товариства, про технологію виготовлення бланків, книг, журналів, буклетів та побажав учням гімназії не гаяти часу, а вже сьогодні використовувати його з максимальною користю для пошуку свого покликання, примноження необхідних знань для здобуття омріяної професії.