Квітень 2018 (19)
Січень 2018 (29)
Листопад 2017 (36)

Непоправна втрата: помер головний лікар Менської ЦРЛ Петро Петрович Хомрач

16 березня передчасно зупинилося серце Петра Петровича Хомрача, головного лікаря Менської центральної районної лікарні.

Менська земля втратила досвідченого і висококваліфікованого лікаря, мудрого керівника, авторитетну Людину з великої літери, а сім’я – турботливого чоловіка та батька.

Петро Петрович народився в місті Мена 13 липня 1954 року. В 1977 році закінчив Полтавський медичний стоматологічний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа».

Вся його трудова діяльність проходила в Менській центральній районній лікарні. Він пройшов шлях від посади рядового лікаря, заступника головного лікаря до керівника закладу.

У 2001 році завдяки своїм гарним організаторським здібностям, професійно-компетентним якостям Петро Петрович був призначений на посаду головного лікаря.

Під його керівництвом Менська центральна районна лікарня стала взірцем серед районних лікарень Чернігівської області: проведено реконструкцію приміщень та відділень, придбано сучасне медичне обладнання, збудовано житловий будинок для медиків.